Jdi na obsah Jdi na menu
 


STŘEDOVĚKÁ KRČMA, DĚTĚNICE

21. 1. 2008

Pivovar chátral a pustnul až do roku 2000, kdy ho koupili noví majitelé, kteří obnovili tradiční výrobu piva podle prastarého a zázračného receptu loupeživého rytíře Artura. Zrestaurovali pivovar do původního stavu. Dnes můžete obdivovat nádherné historické sklepy, včetně památného Starého sklepa, kde byly druhotně vloženy barokní klenby a je zde dnes zřízena středověká krčma. Můžete na vlastní oči vidět výrobu pohádkového piva lásky, tak jak probíhala v dávných dobách. Díky této, v dnešní době jedinečné historické metodě výroby piva, můžete ochutnat pivo takové, jaké pili naši praotcové.

Obrazek

Pivovar Dětenice, 507 24 Dětenice

tel.: 493 599 142
fax: 493 596 434

info@detenice.cz

http://www.detenice.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nejen krčma

(Tonča, 18. 7. 2009 15:12)

krčma dětenice,super,fakt to nemá chybu. V dětenickém zámeckém parku, hned vedle krčmy jsme také byli,potvrzuji, že to stojí za to, každou naděli tam pořádají dětské dny, je to zážitek pro celou rodinu, byla jsem vedle z toho, že chaloupka na kuří noze se fakt otáčí,kdo to vymyslel, je genius...na naše děti platilo peklo, týden sekaly latinu... teletubiis- ještě ted se směju... doporučuji krčmu v neděli a spojit to se zámeckým parkem i když třeba nemáte děti, pobavíte se.

nejen krčma

(jitka sedláčková, 17. 7. 2009 22:48)

jako tip na výlet, bych chtěla doporučit nejen dětenickou krčmu s jejich unikátním programem, pivem a jídlem, ale také pohádkové neděle v dětenickém zámeckém parku. moje děti byly unešené a vůbec jsme je nemohli dostat domů. mé uznání patří i lidem, kteří převlečení za pohádkové postavy s dětmi soutěží, dovádí, hrají si a baví nejen děti, ale i nás dospělé. kouzelní byli například teletubiss, opravdu jsem se dlouho tak nezasmála.dokonalá,chaloupka na kuří noze atd. vřele doporučuji.fotky najdete na krčma dětenice, akce dětský den. příjemné odpoledne, alespon tak, jak ho prožila moje rodina, vám přeje jitka.

doporucuji

(suri, 21. 1. 2008 20:14)

Opravdu hezke stranky, moc doporucuji tenhle vylet, zazitky mame opravdu krasne a vesele